Wyświetl pojedynczy post
Franek666
Junior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Poznań tymczasowo

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8520
Stary 19.02.2009, 22:12
Iwański to bylby strzal w 10. natomiast mysle ze gargula bedzie alternatywa dla srodka pomocy gdzie w sumie brak takiego zawodnika
Jak długo na Wawelu Zygmunta bije dzwon, tak długo Nasza Wisła zwyciężąć będzie wciąż!


Odpowiedz cytując