Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Franek666
Junior Member
Od: 02.2009
Skąd: Poznań tymczasowo
Offline
#
8520
19.02.2009, 22:12
Iwański to bylby strzal w 10. natomiast mysle ze gargula bedzie alternatywa dla srodka pomocy gdzie w sumie brak takiego zawodnika
Jak długo na Wawelu Zygmunta bije dzwon,
tak długo Nasza Wisła zwyciężąć będzie wciąż!
Franek666
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Franek666
Znajdź inne posty napisane przez Franek666