zim zum napisał(a):

|
haha i co z tego? zobacz jak pewnie wykorzystuje swój wzrost po stałych fragmentach gry. Lansujecie tego Marcelo a on wcale nie jest lepszy niż Kokoszka z tego co aktualnie pokazuje
|
ale ja wcale nie mówię ,że kokoszka jest gorszy od Marcelo