Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2090
Stary 19.02.2009, 20:16
hoho napisał(a):Wyświetl post
.Smuda to chyba najlepszy motywator wsrod trenerów.
Byc moze tyle ze zeby motywowac to trzeba miec kogo.Przypominam sobie mecz , jeszcze za Petrescu ,gdzie gralismy z Lubinem(Smuda trenerem).

Skonczylo sie 2-0 ,moglo ze 4 a Lubin nie wiem czy jakis celny strzal oddal ,a najwiekszy problem to mial jak przejsc polowe.
Wniosek - Amica ma teraz na prawde dobra pake a ze Franc ich dobrze poukladal i zmotywowal to tysz prawda.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując