hoho napisał(a):

|
.Smuda to chyba najlepszy motywator wsrod trenerów.
|
Byc moze tyle ze zeby motywowac to trzeba miec kogo.Przypominam sobie mecz , jeszcze za Petrescu ,gdzie gralismy z Lubinem(Smuda trenerem).
Skonczylo sie 2-0 ,moglo ze 4 a Lubin nie wiem czy jakis celny strzal oddal ,a najwiekszy problem to mial jak przejsc polowe.
Wniosek - Amica ma teraz na prawde dobra pake a ze Franc ich dobrze poukladal i zmotywowal to tysz prawda.