Wyświetl pojedynczy post
Barthez
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2077
Stary 19.02.2009, 19:39
goool! Pan komentator wykrzyczał się już za ten mecz i za rewanż. Amica wyrównuje na 2-2... :/
Ostatnio edytowane przez Barthez : 19.02.2009 o godz. 19:44.
Odpowiedz cytując