Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
Barthez
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: Kraków
Offline
#
2077
19.02.2009, 19:39
goool! Pan komentator wykrzyczał się już za ten mecz i za rewanż. Amica wyrównuje na 2-2... :/
Ostatnio edytowane przez Barthez : 19.02.2009 o godz. 19:44.
Barthez
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Barthez
Znajdź inne posty napisane przez Barthez