Wyświetl pojedynczy post
gdsmk
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: At the heart of winter

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#230
Stary 19.02.2009, 17:14
najlepsze na tych fotach jest to, że nikt tym pannom nawet nie odgarnął śniegu.

http://tsw.com.pl/galerie/sponsor/12.jpg

Na przykładzie Austrii Lustenau widać, że z białym paskiem ładniej to wygląda, widocznie albo ktoś nie pomyślał, albo BAH tak chciał.
Zwróćcie też uwagę, jak w tej Austrii mają upstrzone koszulki sponsorami - widać to w linku, który Wojtek wkleił : http://www.austria-lustenau.info/por...159&Itemid=255
Dla nich jednak kasa to podstawa...
Ostatnio edytowane przez gdsmk : 19.02.2009 o godz. 17:17.
Odpowiedz cytując