najlepsze na tych fotach jest to, że nikt tym pannom nawet nie odgarnął śniegu.
http://tsw.com.pl/galerie/sponsor/12.jpg
Na przykładzie Austrii Lustenau widać, że z białym paskiem ładniej to wygląda, widocznie albo ktoś nie pomyślał, albo BAH tak chciał.
Zwróćcie też uwagę, jak w tej Austrii mają upstrzone koszulki sponsorami - widać to w linku, który Wojtek wkleił :
http://www.austria-lustenau.info/por...159&Itemid=255
Dla nich jednak kasa to podstawa...