LoRd napisał(a):

|
Pewne info ? bo ja mam B12 i mialem robić jakieś badania lekarskie przez rok żeby zweryfikować moja chorobe i coś kurka do lekarza ani raz nie dotarlem bo mi sie nie chciało
|
Dzis bylem po Wpis(Na Rydla......ludzi malutko jeden przedemna jeden za mna,az sie zdziwilem co tak malo

)..
Tez mam b12,i pytam babki czy bedzie komisja,a ona najpierw na to ze nie moge zostac z b12 tylko musi mi zostac przydzelona kategoria,,ale potem poszla sie zapytac kogos dokladnie do drugiego pokoju,i i w sumie stwierdzila ze chyba zadnej komisjii nie bedzie.
P.S "Witamy pana w rezerwie " :roftl:
hahahhahaha