hoho napisał(a):

|
Wyszło jak zawsze z transferami .Darmowy Beto i wielka kicha .Lech ma chyba 3 nowych pilkarzy a Legia sprzedala jednego a kupila 2 .
|
a ktoś się spodziewał więcej ? prosta zasada lepiej być mile zaskoczonym niż znowu rozczarowanym
ostatni nasz naprawdę udany transfer ? nie przypominam sobie