Wyświetl pojedynczy post
Luu...
Senior Member
 
 
Od: 10.2005
Skąd: co? kto? ja!?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8506
Stary 19.02.2009, 15:57
hoho napisał(a):Wyświetl post
Wyszło jak zawsze z transferami .Darmowy Beto i wielka kicha .Lech ma chyba 3 nowych pilkarzy a Legia sprzedala jednego a kupila 2 .
a ktoś się spodziewał więcej ? prosta zasada lepiej być mile zaskoczonym niż znowu rozczarowanym

ostatni nasz naprawdę udany transfer ? nie przypominam sobie
"A ja myślałem, że to śmieci,
Że to gówno z nieba leci..."
Odpowiedz cytując