Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1172
Stary 19.02.2009, 14:15
element napisał(a):Wyświetl post
No, bez tego zielonego znaczna koszulka by się prezentowała zajebiście.

w sumie, coż to zmieni jak nie będzie tego zielonego paska. adres jest? jest. pasek niepotrzebny.
Ty mowisz powaznie? To jest oficjalne logo firmy na calym swiecie i beda sobie na koszulce zmieniac... Swoja droga i tak wyglada to ok
Odpowiedz cytując