|
Wywalili by ten zielony pasek i by było miodzio (jeszcze na niebieskiej jakoś to wygląda), ja mam konto gdzie indziej jestem zadowolony ale co się nie robi dla Wisły hehe
Powód: nie zielonej
Ostatnio edytowane przez Zwierze : 19.02.2009 o godz. 14:35.
MISTRZ, MISTRZ, WISŁA MISTRZ!!!!!!!
|