Temat
:
Tłusty czwartek, ile zjadłeś(aś) pączków?
Wyświetl pojedynczy post
AbdulTsw
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: Tu i Tam .
Offline
#
15
19.02.2009, 13:37
A ja 1 jakoś smaka nie mam ale za to idę po jabłko to też się liczy?
Wisła
Dla was to pięć liter dla NAS to całe ŻYCIE!!
Kompot [*] Będziemy pamiętać!
AbdulTsw
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do AbdulTsw
Znajdź inne posty napisane przez AbdulTsw