Wyświetl pojedynczy post
eye63
Senior Member
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8498
Stary 19.02.2009, 13:27
Trudno. Było do przewidzenia, w końcu mamy Mauro. Wszystko wskazuje również na to, że do boju przystąpimy bez większych zmian w składzie. Na 3 priorytety wykonaliśmy jak na razie 0,6 - nam chyba nawet się nie opłaca tego mistrzostwa zdobyć. Grać będziemy gdzie indziej, Brożka w ataku nie będzie, za to wreszcie będzie miał (miałby) mu kto te piłki dogrywać, z wypowiedzi pana mecenasa wychodzi, że transferów nie będzie, bazy nie będzie, scoutingu nie będzie, no i najprawdopodobniej czekają nas testy bramkarzy w lecie. Dla mnie to dziwne, że jakaś firma chce się tym reklamować na koszulkach, a dokładniej wykładać kasę na odsetki i spłatę długu, bo na transfery to nie pójdzie, ale to już nie moja sprawa.
Odpowiedz cytując