Wyświetl pojedynczy post
wonski_eNHa
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: eNHa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1161
Stary 19.02.2009, 13:23
Jeszcze teoretycznie ponad pół godziny do konferencji, ale zabawa trwa nadal.
gdsmk- nie chodzi oto żeby idealne proporcje zrobić, tylko żeby zrobić wizualizację dzięki której możemy powiedzieć czy koszulka będzie wyglądała jak bąbel itn czy może nada "charakteru" koszulce.



spóźniłem się kilka minut ale nie dużo się pomyliłem
Ostatnio edytowane przez wonski_eNHa : 19.02.2009 o godz. 13:26.
Odpowiedz cytując