Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1158
Stary 19.02.2009, 13:21
BRTS39 napisał(a):Wyświetl post
sayek89 czliowiek miał wielka racje jesli sie potwierdzi.

a nie jaki karol powinien dostac bana - padla propozycja ze strony jednego z uzytkownikow .

Mowiol ze na 100% procent bedzie jakis DAF i nie ma sie co ludzic.
Tak wiec nagrody rozlosowano

sayek89 - moderator
karol - ban



A co do tematu.

Przyznam sie bez bicia ze jestem grubo zaskoczony - liczylem co najwyzej na jakis kolejny dziwny dil z branza budowlana a to takie cos

BAH to jak wiadomo jeden z potentatow w branzy sportowej...oby tylko ta wspolpraca byla dlugoterminowa, bo teraz to wiadomo - kokosow miec nie bedziemy ale jak postawia stadion, to miec takiego sponsora to bylby skarb.

tak na marginesie to moze by Dawidoskiemu jakas fuche zalatwili na te 4 miechy.CV idealne - dlugi staz w branzy...prawdizwy skarb dla dzialu kasyna.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując