BRTS39 napisał(a):

sayek89 czliowiek miał wielka racje jesli sie potwierdzi.
a nie jaki karol powinien dostac bana - padla propozycja ze strony jednego z uzytkownikow .
Mowiol ze na 100% procent bedzie jakis DAF i nie ma sie co ludzic.
|
Tak wiec nagrody rozlosowano
sayek89 - moderator
karol - ban
A co do tematu.
Przyznam sie bez bicia ze jestem grubo zaskoczony - liczylem co najwyzej na jakis kolejny dziwny dil z branza budowlana a to takie cos
BAH to jak wiadomo jeden z potentatow w branzy sportowej...oby tylko ta wspolpraca byla dlugoterminowa, bo teraz to wiadomo - kokosow miec nie bedziemy ale jak postawia stadion, to miec takiego sponsora to bylby skarb.
tak na marginesie to moze by Dawidoskiemu jakas fuche zalatwili na te 4 miechy.CV idealne - dlugi staz w branzy...prawdizwy skarb dla dzialu kasyna.