Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
fugiell
Member
Od: 12.2008
Offline
#
8497
19.02.2009, 13:12
Z nastepca Pawła bedzie pewnie tak samo jak z następcą Kosy , Żurawia czy Szymka
... taka rzeczywistosc.
fugiell
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do fugiell
Znajdź inne posty napisane przez fugiell