Bóg Trybun (objawion) napisał(a):

Ciekawe o tyle, że okienko ledwie się zamknęło, a do lata jeszcze wiele się może zmienić.
|
Nie wiem jak Ty ale ja jestem za by Pawel w lecie zmienil lige a liga angielska mysle ze by byla dobrym wyborem.
Brozek jest szybki a co wazniejsze stal sie na prawde twardo grajacym zawodnikiem(zupelne przeciwienstwo Smolarka) , a czy sobie poradzi?Jak dotad nie mielismy polskiego napastnika grajacego z powodzeniem w premiership wiec trzeba do tego ostroznie podchodzic.
Jedno jest pewne - musi miec udana runde w Wisle, najlepiej tez w reprezentacji.