Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8493
Stary 19.02.2009, 12:49
Bóg Trybun (objawion) napisał(a):Wyświetl post

Ciekawe o tyle, że okienko ledwie się zamknęło, a do lata jeszcze wiele się może zmienić.
Nie wiem jak Ty ale ja jestem za by Pawel w lecie zmienil lige a liga angielska mysle ze by byla dobrym wyborem.
Brozek jest szybki a co wazniejsze stal sie na prawde twardo grajacym zawodnikiem(zupelne przeciwienstwo Smolarka) , a czy sobie poradzi?Jak dotad nie mielismy polskiego napastnika grajacego z powodzeniem w premiership wiec trzeba do tego ostroznie podchodzic.

Jedno jest pewne - musi miec udana runde w Wisle, najlepiej tez w reprezentacji.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując