|
Kocie dobrze ,że mnie "oświeciłeś" i już wiem iż to Bednarz dobiera zawodników ,którzy mają jechać na zgrupowania zespołu.
To na pewno Bednarz zdecydował ,że Dawid był w Hiszpanii.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
|