Bobic napisał(a):

Na 100% będzie to Bet-at-home.
Moje przeczucie mnie nie nigdy nie zawodzi (no prawie nigdy)
ale jak coś to pamiętajcie że Bobic o tym pisał o godzinie 23:09
|
A nie mówiłem

Moje przeczucie mnie nie myli
Aha to teraz każdy kibic Wisły powinien otrzymać 100 PLN na zakłady u nich.
No może i być tak że kto ma karnet ja jestem za!!