Wyświetl pojedynczy post
Bobic
Banita
 
Od: 07.2006
Skąd: A coś Ty taki ciekawy? ;-)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1154
Stary 19.02.2009, 12:39
Bobic napisał(a):Wyświetl post
Na 100% będzie to Bet-at-home.
Moje przeczucie mnie nie nigdy nie zawodzi (no prawie nigdy)
ale jak coś to pamiętajcie że Bobic o tym pisał o godzinie 23:09
A nie mówiłem
Moje przeczucie mnie nie myli

Aha to teraz każdy kibic Wisły powinien otrzymać 100 PLN na zakłady u nich.
No może i być tak że kto ma karnet ja jestem za!!
Ostatnio edytowane przez Bobic : 19.02.2009 o godz. 13:00.
Odpowiedz cytując