jgw napisał(a):

niech ten Bednarz się stąd wynosi jak najszybciej.
dość mam głupiego gadania i kłamstw o bramkarzach.10 dni temu słyszeliśmy, że bramkarz będzie załatwiony do końca ub. tygodnia - teraz tekst, że w kadrze będzie Pawełek i Cebanu i wszystko gra.
dość mam głupot o tym, że Sobol wrócił i nie potrzeba już nikogo do pomocy.
sprawa Baszcza i Zienia niazałatwiona - jak to wpłynie na postawę tych piłkarzy na boisku

jeśli są jakieś pieniądze to dawać bramkarza albo Ettiena albo jeszcze lepiej obu.
A jak ich nie ma to i dyr. sportowy niepotrzebny - będzie można za jego pobory np. dać podwyżkę Małemu.
Okienko na dziś:
plus: podpisany Garguła (ale od lata)
niewiadoma - Beto
minusy: bramkarz, skrzydła, sprawy Zienia i Baszcza, plus cała otoczka testów i "zakupu" bramkarza i robienie z siebie ...... (chorągiewki)
biała chusteczka dla pana panie Bednarz