Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
qqbaa
Senior Member
Od: 12.2006
Skąd: SKMK
Offline
#
5892
18.02.2009, 23:52
Kamil_mchw
napisał(a):
witam, mam problem, ponieważ kupiłem koszulkę na allegro i jest za duża... czy jest jakaś możliwość zmniejszenia jej bez zanoszenia do krawcowej
niektóre rzeczy kurczą się podczas prania...
nozyczki igła nitka i kombinuj
qqbaa
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do qqbaa
Znajdź inne posty napisane przez qqbaa