Wyświetl pojedynczy post
Kamil
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1120
Stary 18.02.2009, 23:08
wonski_eNHa napisał(a):Wyświetl post
nie chcę się narażać, ale myślę że to jedna z tych 4 firm będzie/już jest sponsorem głównym

a ja mysle ze to ta firma bedzie sponsorem
http://i41.tinypic.com/30uy6up.jpg

panowie, poczekajcie troche i sie wszystkiego dowiemy
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując