Pastor777 napisał(a):

|
Firm wchodzących na polski rynek jest dużo. Z większych, które ostatnio zainteresowały sie naszym krajem można wymienić chociażby Starbucks, Rezidor i wiele, wiele innych... To zgadywanka. Musimy poczekać do jutra.
|
rav napisał(a):

Zdradzić można, że przynajmniej raz ta nazwa w dzisiejszych postach padła. Chyba
|
To "chyba", to "

"

Rav na pewno już wie, ale nie powie nam. Poza tym wszystkie z podanych w tym temacie propozycji są chyba wypalone, tzn albo jest to firma Polska, albo od dawna działająca w naszym kraju.
Ale czekamy cierpliwie. Albo i niecierpliwie
