|
Firm wchodzących na polski rynek jest dużo. Z większych, które ostatnio zainteresowały sie naszym krajem, można wymienić chociażby Starbucks i Rezidor... To zgadywanka. Musimy poczekać do jutra.
Ostatnio edytowane przez Pastor777 : 18.02.2009 o godz. 23:04.
|