Temat
:
"Śpieszmy się kochać ludzi..."
Wyświetl pojedynczy post
jgw
Senior Member
Od: 12.2008
Offline
#
39
18.02.2009, 22:17
Ehh tragedia :( jeszcze niedawno była na meczu Polski z Walią...
jgw
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do jgw
Znajdź inne posty napisane przez jgw