DejmianVII napisał(a):

niektórzy to nie mają wgl poczucia humoru.
myślisz że byłbym szczęśliwy jak by nasi piłkarze biegali z radiem maryja albo gazetą wyborczą.
a tak wgl to zadziwiająca prędkość tworzenia nowych koszulek żeby tak projekty wlep nam się wszystkim robiło
|
Nadmierne poczucie humoru to nie w tym dziele. Tu mają być fakty i komentarze. A takie spekulacje to do HP !