Wyświetl pojedynczy post
gress
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1103
Stary 18.02.2009, 22:05
DejmianVII napisał(a):Wyświetl post
niektórzy to nie mają wgl poczucia humoru.
myślisz że byłbym szczęśliwy jak by nasi piłkarze biegali z radiem maryja albo gazetą wyborczą.
a tak wgl to zadziwiająca prędkość tworzenia nowych koszulek żeby tak projekty wlep nam się wszystkim robiło
Nadmierne poczucie humoru to nie w tym dziele. Tu mają być fakty i komentarze. A takie spekulacje to do HP !
Odpowiedz cytując