Temat
:
Nibylandia czyli polityka sportowo-finansowa Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Szofer
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: 1000-lecia, Zabłocie, Kokotów
Offline
#
1093
18.02.2009, 21:49
rafalek
napisał(a):
esat, co się pojawiło, bo już tego nie ma
na koszulkach "Coca Cola"
Szofer
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Szofer
Odwiedź stronę domową użytkownika Szofer!
Znajdź inne posty napisane przez Szofer