Wyświetl pojedynczy post
West
Vide Cul Fide
 
 
Od: 09.2004
Skąd: W13

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5886
Stary 18.02.2009, 21:27
Proud napisał(a):Wyświetl post
Stary...jak to jest dtrona Cracovii... jak to lodowisko ma coś wspólnego z Craxa to ja tam nie ide...choćby za darmo
plus dla ciebie, chuligani nie ślizgają sie na lodowisku Cracovii, za taka postawe ze 2 punkty SLU

http://www.lodowisko-krakow.pl/
lodowisko na Olszy /SAMA WISŁA/ !!



Odpowiedz cytując