Proud napisał(a):

|
Stary...jak to jest dtrona Cracovii... jak to lodowisko ma coś wspólnego z Craxa to ja tam nie ide...choćby za darmo
|
plus dla ciebie, chuligani nie ślizgają sie na lodowisku Cracovii, za taka postawe ze 2 punkty SLU
http://www.lodowisko-krakow.pl/
lodowisko na Olszy /SAMA WISŁA/ !!