Wyświetl pojedynczy post
St@chu
Senior Member
 
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1743
Stary 18.02.2009, 20:58
Incognito2192 napisał(a):Wyświetl post
A jakbyś czytał moje inne posty to byś wiedział, że po Pawełku nie jadę tylko dziwię się, że nagle zrobił się taki zły według wszystkich.
Nie chodziło mi o to że ty konkretnie jedziesz po Pawełku, czy wcześniej po Brożku. Pisałem tylko o ogólnie panującej tu tendencji do szukania kozlów ofiarnych... I takmi byli lub są wyżej wymienieni łącznie z Kazimierskim... Przynajmniej moim zdaniem tak jest...
Odpowiedz cytując