Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4129
Stary 18.02.2009, 20:35
killzone napisał(a):Wyświetl post
Marszałku, nie uwazam sie za specjaliste do spraw oceniania potencjalu i umiejetnosci zawodnika(a taka ironie odczulem w Twoim poscie), ale...

Czekali na niego miesiac, przyjechal potrenowal tydzien(w sniegu!), zagral 45min w warunkach które napewno nie bede mialy miejsca w rundzie rewanzowej(plyta pokryta sniegiem).Swoja droga pewnie po raz pierwszy w zyciu gral w takich warunkach. Moze nie zagral fenomenalnie ale zaliczyl badz co badz asyste na wage zwyciestwa w tym meczu.
Doskonale wiedzieli jaka jest sytuacja z Grzelakiem(teraz to juz w ogole jest kaplica do konca sezonu) to odpuszczaja go z jakiegos kuriozalnego powodu.

Nie chcialbym zeby za rok sie okazalo ze gdzies strzela bramki jak na zawolanie w lidze o wiele mocniejszej niz polska, a tak cos czuje bedzie.
Wierz mi, nie pisałem tego z ironią skierowaną w Twoją stronę. Raczej pod adresem Urbana i Trzeciaka, dyletanci jakich mało. Uważam,że jak Walter będzie mieć wybudowany stadion, uporządkowany organizacyjnie klub,rozwiązaną sprawę z kibicami, mocne podstawy, to pierwsze co zrobi to pozbędzie się tych panów. Naprawdę ośmieszają swoimi działaniami i wyborami Legię oraz jej właściciela. ITI ma pieniądze na to,aby teraz prowadzić politykę kadrową na zasadzie ruchów pozorowanych. Tu kupić tam zareklamować w TV, a między czasie sprzedać Wawrzyniaka za dobre pieniądze, w dobrej walucie. W druga stronę idą ściągani są jacyś nugusii z Wrocławia za duże sumy ale w złotówkach. W tym wszystkim jest jakiś sens, balansowanie na granicy opłacalności, bez specjalnych wydatków. Ale zyby tak można było działać potrzeba mało rozgarniętych chłopców, typu Trzeciak i Urban. Naprawdę mnie nie dziwi co zrobili z chłopem,na którego miesiąc czekali.

Odnośnie Śląska.

Fajnie, że Solorz inwestuje w piłkę, fajnie to wygląda.....z daleka. Wystarczy wczytać się w zarys pomysłu. Ładnie napisane, przychody rzędu 40 mln złotych. Tylko jakim kosztem.?

Śląsk bierze kredyt na budowę Centrum Handlowego, mówi się o 150 mln euro. To po pierwsze. Po drugie,czemu nie mówi się, że klub będzie też spłacać tą pożyczkę. Po trzecie, skąd pewność, że przychody z Centrum będą wynosić 80 mln złotych? Połowa dla Śląska, stąd te 40 mln. Mityczne wydaje się, niestety. Wiadomo, że mimo wszytko trochę potrwa zanim inwestycja zacznie się zwracać. Do tego czasu trzeba będzie spłacać kredyt. Klub będzie w dupie, lekko mówiąc. Teraz pytanie, gdzie rola Solorza?Odpowiedź. On jest gwarantem kredytu. Pytanie retoryczne. Co się stanie jak Sląska nie będzie mieć kasy na spłatę rat kredytu? A wiem,Solorz zacznie spłacać znając życie kosztem,ktory wyjdzie na światło dzienne w najgorszym momencie.

P.S. Tanim kosztem może stać się właścicielem niezłej działki. Stać go na nią. Ale po co płacić. Zawsze można spróbować zrobić to rękami innych. Pytanie, zbawiciel czy kat?
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 18.02.2009 o godz. 23:14.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując