St@chu napisał(a):

Ja nie wiem co wam ten Kazimierski zrobił... Myśle że większość osób, które się tutaj wypowiadają gówno wiedzą o jego robocie i widzały go może raz czy dwa na oczy i to przy pomyślnych wiatrach...
|
Domniemam, że skoro tak mówisz to pewnie z Kazimierskim wiele lat współpracowałeś
