Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1737
Stary 18.02.2009, 19:03
St@chu napisał(a):Wyświetl post
Ja nie wiem co wam ten Kazimierski zrobił... Myśle że większość osób, które się tutaj wypowiadają gówno wiedzą o jego robocie i widzały go może raz czy dwa na oczy i to przy pomyślnych wiatrach...
Domniemam, że skoro tak mówisz to pewnie z Kazimierskim wiele lat współpracowałeś
Odpowiedz cytując