Wyświetl pojedynczy post
jgw
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1493
Stary 18.02.2009, 15:56
****a jak na złość ! Zaczynają porządnie pracować na budowie a tu pogoda się psuje. Śnieg i mrozy na pewno nie sprzyjają tego typu pracą ale jak się popatrzy na kamerkę to można powiedzieć że i tak dobrze im idzie
Odpowiedz cytując