Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
jgw
Senior Member
Od: 12.2008
Offline
#
1493
18.02.2009, 15:56
****a jak na złość ! Zaczynają porządnie pracować na budowie a tu pogoda się psuje. Śnieg i mrozy na pewno nie sprzyjają tego typu pracą ale jak się popatrzy na kamerkę to można powiedzieć że i tak dobrze im idzie
jgw
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do jgw
Znajdź inne posty napisane przez jgw