Wyświetl pojedynczy post
PrzemooTSW
Senior Member
 
 
Od: 04.2008
Skąd: Wadowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 18.02.2009, 15:31
W imieniu Stowarzyszenia " Dać Szansę " w Wadowicach, Proszę o przesłanie informacji osobom pracującym o możliwości przekazania 1% podatku na rzecz dzieci niepełnosprawnych.
DZIĘKI TWOJEMU WSPARCIU TE DZIECI BĘDĄ MIAŁY SZANSĘ NA NORMALNE ŻYCIE.
Więcej informacji znajdziesz pod tym adresem :

http://www.dacszanse.pl/index.php?op...&id=5&Itemid=7
Odpowiedz cytując