Wiślak1994 napisał(a):

Wybacz ale Małecki i Ćwieląg raczej będą grali na skrzydle , tak jak we wczorajszym sparingu.
Niedzielan nie pojechał na zgrupowanie ,więc mi się wydaje że ma słabszą pozycje niż Dawidowski. Zostaje para Brożek- Boguski a na zmianę Beto i Dawidowski. Można by było oczywiście ,ale to zależy od Skorzy...
|
Wybacz ale więcej szacunku dla naszych więc pisz poprawnie.
Może się mylę ale wczoraj Małecki występował też na pozycji napastnika