Wyświetl pojedynczy post
mcovalski
miszcz ortografji
 
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4126
Stary 18.02.2009, 15:00
Wiślak1994 napisał(a):Wyświetl post
Wybacz ale Małecki i Ćwieląg raczej będą grali na skrzydle , tak jak we wczorajszym sparingu.
Niedzielan nie pojechał na zgrupowanie ,więc mi się wydaje że ma słabszą pozycje niż Dawidowski. Zostaje para Brożek- Boguski a na zmianę Beto i Dawidowski. Można by było oczywiście ,ale to zależy od Skorzy...
Wybacz ale więcej szacunku dla naszych więc pisz poprawnie.
Może się mylę ale wczoraj Małecki występował też na pozycji napastnika
Odpowiedz cytując