Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#187
Stary 18.02.2009, 14:54
Czy dobrze wnioskuje?Jak cos prosze o potwierdzenie lub zaprzeczenie.::


1.Po wpis do WKU ida tylko ci co mają A.


2.Ci z B12 maja komisje lekarskie ponownie?I potem po roku od decyzjii o b12 maja wpis?


3.Ci z D ..maja D i tyle,bez przenosin



Edit-- ci z B12 tez sa przeniesieni do rezerwy !!!!!!!!
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 18.02.2009 o godz. 15:08.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując