Czy dobrze wnioskuje

?Jak cos prosze o potwierdzenie lub zaprzeczenie.::
1.Po wpis do WKU ida tylko ci co mają A.
2.Ci z B12 maja komisje lekarskie ponownie?I potem po roku od decyzjii o b12 maja wpis?
3.Ci z D ..maja D i tyle,bez przenosin
Edit-- ci z B12 tez sa przeniesieni do rezerwy !!!!!!!!