Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
fugiell
Member
Od: 12.2008
Offline
#
8462
18.02.2009, 14:51
No wlasnie ... z Twojego cytatu wynika, ze byly rozmowy
byc moze po nich i po tym co pokazał Felix w sparingu MS doszedl do wniosku ze za takie pieniadze to nie warto sobie glowy zawracac
?
fugiell
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do fugiell
Znajdź inne posty napisane przez fugiell