Temat
:
Śmieszne zdjęcia, filmiki, itp.
Wyświetl pojedynczy post
IndykTSW
Senior Member
Od: 01.2007
Skąd: S-mierz
Offline
#
1922
18.02.2009, 13:28
mic
napisał(a):
Sorry za maly OT, ale czy takie rozpoczecie jest zgodne z przepisami ?
Tak ponieważ byli na swojej połowie , powinni robic tą kołysankę na połowie przeciwnika wtedy nie byłoby problemu
Perkele!
IndykTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do IndykTSW
Znajdź inne posty napisane przez IndykTSW