mic napisał(a):

|
Sorry za maly OT, ale czy takie rozpoczecie jest zgodne z przepisami ?
|
Tak, jeżeli wszyscy zawodnicy znajdują sie na swoich połowach boiska, i żaden zawodnik z drużyny która straciła bramkę, nie znajduje sie w okręgu na środku boiska, sędzia ma prawo zasygnalizować wznowienie gry.