Wyświetl pojedynczy post
Svartis
Senior Member
 
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1921
Stary 18.02.2009, 13:25
mic napisał(a):Wyświetl post
Sorry za maly OT, ale czy takie rozpoczecie jest zgodne z przepisami ?
Tak, jeżeli wszyscy zawodnicy znajdują sie na swoich połowach boiska, i żaden zawodnik z drużyny która straciła bramkę, nie znajduje sie w okręgu na środku boiska, sędzia ma prawo zasygnalizować wznowienie gry.
Odpowiedz cytując