Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#432
Stary 18.02.2009, 11:56
diablo885 napisał(a):Wyświetl post
Witam, sa jeszcze bilety na sektor D? Z gory dzieki
Dopoki nie pojawi sie w necie informacja ze KARNETOW na sektor nie ma, to beda w sprzedazy. Ale z kazdym dniem ich ubywa, wiec lepiej isc do WS i kupic
Odpowiedz cytując