|
Co to wczoraj nasz/nienasz premier powiedział, że "czasu na sprawowanie władzy/rządzenie się nie wybiera"
Przyznam, że to wyjątkowa bezczelność, albo nasz premier jest głąbem albo traktuje swoich rodakówm jak debili. Sorry za dosadność ale D. Tusk traci po prostu kontakt z rzeczywistością, może niech jedzie na kolejne wakacje, nie wiem, odstresować się czy coś, bo z dnia na dzień wygłasza coraz ciekawsze deklaracje.
Życze Panu Tuskowi przebudzenia bo moim skromnym zdaniem jest na to jeszcze czas!!
|