Wyświetl pojedynczy post
cpc
Senior Member
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2948
Stary 18.02.2009, 09:43
Co to wczoraj nasz/nienasz premier powiedział, że "czasu na sprawowanie władzy/rządzenie się nie wybiera"

Przyznam, że to wyjątkowa bezczelność, albo nasz premier jest głąbem albo traktuje swoich rodakówm jak debili. Sorry za dosadność ale D. Tusk traci po prostu kontakt z rzeczywistością, może niech jedzie na kolejne wakacje, nie wiem, odstresować się czy coś, bo z dnia na dzień wygłasza coraz ciekawsze deklaracje.

Życze Panu Tuskowi przebudzenia bo moim skromnym zdaniem jest na to jeszcze czas!!