Wyświetl pojedynczy post
kubanczyk
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1174
Stary 18.02.2009, 08:50
przeciez gdyby nie Pawelek, obronca wybilby ta pilke!!!!!!!!!!!!!!!!!

zreszta co robi Pawelek w 31 sekundzie tego skrotu tez pokazuje jego klase, nie wiem czy sie przewrocil, czy sie polozyl za wczesnie, ale tylko napastnikowi zawdzieczamy ze nie strzelil.(zeby nie bylo obrona nie powinna doposcic 1 na 1)
Ostatnio edytowane przez kubanczyk : 18.02.2009 o godz. 08:55.
Odpowiedz cytując