Wyświetl pojedynczy post
dannato
Senior Member
 
 
Od: 12.2004
Skąd: HALA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1488
Stary 18.02.2009, 08:26
mav23 napisał(a):Wyświetl post
dokładnie to pod stopy fundamentowe słupów.

co do napisu wisła z krzesełek - może by tak napisać oficjalne pisemko do biura obtułowicza i zarządu wisły w imieniu kibiców wisły
czy to coś da nie wiem bo młody kibic jestem i nie wiem jak to wyglądało podczas budowy już istniejących trybun i białej gwizdy z krzeseł - ale zawsze to coś więcej niz puste pisanie na forum. inny kolor krzesełka niż niebieski nie kosztuje chyba więcej czy mniej więc w przedmiarach i kosztorysach nic się nie zmieni więc problemów z tym nie widze innych niż tylko przerysowanie części krzesełek na inny kolor, jaki pan O jest taki jest ale to da się chyba zrobić.
Wisła się pisze z dużej litery to po pierwsze.
Po drugie dowiedz się kto jest właścicielem stadionu a potem snuj plany.
WISŁA CHECKS
Odpowiedz cytując