arti napisał(a):

|
Koyoot znów w transie... a Ty ile treningów Kazimierskiego, a ile Stingaciu widziałeś na Wiśle. Zero? Znów ktoś coś rzucił i grzejemy się oj grzejemy... Mario też się chyba zresztą zagrzał. Jeden, drugi, piąty kandydat bo Mario za cienki i Mario faktycznie chyba staje się coraz cieńszy... I co z tym fantem począć w tej sytuacji?
|
Wystarczajaco duzo by miec prawo oceniac ich warsztat trenerski. Nastepna sprawa przypomnij sobie jak gral Przyrowski o ktorego teraz zabiega Tottenham, gdy w Groclinie byli Skorza i Kazimierski. Blad za bledem mnostwo kiksow i innych tego typu. Analogii nie widac? Mowisz o tymze te testy maja wplyw psychiczny na Pawelka ze on robi sie coraz slabszy. Gdyby one faktycznie mialy jakikolwiek na niego wplyw to by Pawelek zaczal robic cokolwiek nawet Dudek Dance w bramce by lepiej bronic i by pokazac sztabowi trenerskiemu ze wcale nam nie potrzeba lepszego niz on bramkarza. Swoja droga swego czasu pialiscie z zachwytu nad talentem Cebanu. Teraz uwazacie ze Ilie slabym bramkarzem jest. Ot slepe choragiewki...