Cytat:
|
A co to za dołki? Do czego one potrzebne?
|
dokładnie to pod stopy fundamentowe słupów.
co do napisu wisła z krzesełek - może by tak napisać oficjalne pisemko do biura obtułowicza i zarządu wisły w imieniu kibiców wisły
czy to coś da

nie wiem bo młody kibic jestem i nie wiem jak to wyglądało podczas budowy już istniejących trybun i białej gwizdy z krzeseł - ale zawsze to coś więcej niz puste pisanie na forum. inny kolor krzesełka niż niebieski nie kosztuje chyba więcej czy mniej więc w przedmiarach i kosztorysach nic się nie zmieni więc problemów z tym nie widze innych niż tylko przerysowanie części krzesełek na inny kolor, jaki pan O jest taki jest ale to da się chyba zrobić.