Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Wiślak89
Junior Member
Od: 02.2009
Offline
#
1483
17.02.2009, 23:52
Jak dla mnie napis Wisła na trybunie C jest idealnym pomysłem. Tylko czy jest taka mozliwosc by go zdealizowac? Chyba ostateczna decyzja juz zapadla. Niestety ;/
Wiślak89
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wiślak89
Znajdź inne posty napisane przez Wiślak89