Wyświetl pojedynczy post
Wiślak89
Junior Member
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1483
Stary 17.02.2009, 23:52
Jak dla mnie napis Wisła na trybunie C jest idealnym pomysłem. Tylko czy jest taka mozliwosc by go zdealizowac? Chyba ostateczna decyzja juz zapadla. Niestety ;/
Odpowiedz cytując