Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1168
Stary 17.02.2009, 23:50
mic napisał(a):Wyświetl post
Przypieprzacie sie do Pawelka, a gdzie byli obroncy, skoro bramkarz musial glowkowac pare metrow za polem karnym ?
Jesli juz mamy dokladnie oceniac ta sytuacje to wydaje sie ze to wyjscie bylo niepotrzebne bo jeden z naszych byl przed ukrainskim napastnikiem, choc oczywscie to ujecie kamery tego nie rozstrzyga w 100%

A co do przesadnej krytyki czy nawet grubej nagonki to cos w tym jest, tyle ze ja uwazam ze takie sa cienie tego zawodu.
Ja sie gra w takim zepole ja Wisla i zarabia do tego olbrzymia kase, to nie ma zmiluj sie.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując