Maciuś napisał(a):

|
Robilem wczoraj male testy i wyszlo ze do bramki zmiesci sie tylko pieciu bramkarzy: Cebanu, Pawelek, Silanpaa, Hajduch i ten kangur, dla Kurto miejsca niestety brak. No chyba ze pogromcy mitow wykaza co innego...
|
może to w naszej sytuacji jest rzeczywiście jakiś sposób - grać dwoma albo trzema bramkarzami - jak Pawełek będzie wybijał głowką pod nogi przeciwnika to na przykład Cebanu będzie asekurował na linii pola karnego?
Trzeba tylko poprosić UEFA o zgodę...
Inaczej nie widzę naszej gry na pozycji bramkarza....
