Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8406
Stary 17.02.2009, 23:39
arth_ur napisał(a):Wyświetl post
Mnie ciekawi czy podpisywanie kontraktów w stylu 0.5 roku + np 2 lata jest zgodne z prawem. Czy klub może przedłużyć umowę bez zgody piłkarza ? Załóżmy że Ettien jest objawieniem Ligi strzela bramki, asystuje po prostu idealny playmaker. Nagle w lecie zgłasza się po nie klub z zachodu. Czy w tedy piłkarz może powiedzieć nam niet i podpisać umowę. O ile dobrze pamiętam tak się stało z Dolhą.
jest zgodne z prawem, ale chyba po okresie 0,5 roku obie strony muszą wyrazić chęć na przedłużenie umowy. Jest więc ryzyko, że klub będzie chciał, a zawodnik nie będzie musiał.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując