Pablo84 napisał(a):

|
kawały na bardzo wysokim poziomie....
|
Pisałem że lubie chamskie kawały. Nie wiem dlaczego czepiasz sie moje go poziomu, gdyż mogłeś poprostu napisac że kawały Ci sie nie podobają.. Ty wolisz kawały typu "Przychodzi Baba Do lekarza.." ja wole Hardcore...
PS: A propo BABY..
Przychodzi baba do lekrza i mówi:
-Jestem skonana
-A Ja z Gwiezdnych Wojen
Przychodzi Baba Do lekarza i pyta
-W jakich porach pan dziś przyjmóje
- W Jensach
PPS. Potrafie przywalić gorszymi kawałami..(nie chwale sie)
PPPS. Luissss81 kawały juz mi sie podobać zaczęły, te następne
