Wyświetl pojedynczy post
Jachcik
Senior Member
 
Od: 07.2008
Skąd: NIEPOŁOMICE

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1913
Stary 17.02.2009, 23:19
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
kawały na bardzo wysokim poziomie....
Pisałem że lubie chamskie kawały. Nie wiem dlaczego czepiasz sie moje go poziomu, gdyż mogłeś poprostu napisac że kawały Ci sie nie podobają.. Ty wolisz kawały typu "Przychodzi Baba Do lekarza.." ja wole Hardcore...



PS: A propo BABY..

Przychodzi baba do lekrza i mówi:
-Jestem skonana
-A Ja z Gwiezdnych Wojen



Przychodzi Baba Do lekarza i pyta
-W jakich porach pan dziś przyjmóje
- W Jensach

PPS. Potrafie przywalić gorszymi kawałami..(nie chwale sie)
PPPS. Luissss81 kawały juz mi sie podobać zaczęły, te następne
Ostatnio edytowane przez Jachcik : 17.02.2009 o godz. 23:25.
... To My Młoda Wiiara Domniemani Przestępcy Pierwsi Do Życia A Ostatni Do Śmierci...
Odpowiedz cytując