element napisał(a):

Głowa Mariusza pierwsza klasa...
Ja już nie widzę usprawiedliwień. Po prostu czas mu podziękować i tyle.
Cytat:
|
Priorytetem moim zdaniem jest zakończenie kontraktu z Dawidowskiem. Gorszego zawodnika w polskiej lidze - nie widziałem.
|
to mało widać widziałeś.