|
Mnie ciekawi czy podpisywanie kontraktów w stylu 0.5 roku + np 2 lata jest zgodne z prawem. Czy klub może przedłużyć umowę bez zgody piłkarza ? Załóżmy że Ettien jest objawieniem Ligi strzela bramki, asystuje po prostu idealny playmaker. Nagle w lecie zgłasza się po nie klub z zachodu. Czy w tedy piłkarz może powiedzieć nam niet i podpisać umowę. O ile dobrze pamiętam tak się stało z Dolhą.
|