Wyświetl pojedynczy post
arth_ur
Senior Member
 
 
Od: 04.2005
Skąd: STA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8402
Stary 17.02.2009, 22:54
Mnie ciekawi czy podpisywanie kontraktów w stylu 0.5 roku + np 2 lata jest zgodne z prawem. Czy klub może przedłużyć umowę bez zgody piłkarza ? Załóżmy że Ettien jest objawieniem Ligi strzela bramki, asystuje po prostu idealny playmaker. Nagle w lecie zgłasza się po nie klub z zachodu. Czy w tedy piłkarz może powiedzieć nam niet i podpisać umowę. O ile dobrze pamiętam tak się stało z Dolhą.
http://www.youtube.com/watch?v=-shF8y5ud0Q - obejrzyj Wiślaku, zapewniam że banan pojawi się na twych ustach
Odpowiedz cytując