Wyświetl pojedynczy post
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1161
Stary 17.02.2009, 22:50
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
Prosze poprawcie jesli mijam sie z prawda ale czy nasz trener bramkarzy nie byl rowniez w sztabie ze Skorza w Grodzisku i czy przypadkiem nie bylo tak ze w tym okresie swoj top topow osiagnal Przyrowski (scigajacy sie z Cabajem co tydzien o babola kolejki na z czuba) ktory wczesniej byl jednym z najlepszych bramkarzy w lidze, obecnie jakby tez lepiej sie prezentuje.
Chyba się nie mylisz...
http://miasta.gazeta.pl/poznan/1,36009,3857419.html
Odpowiedz cytując